Rudi Schuberth i Kłos & Dąbrowski Band

Koncert największych hitów Wałów Jagiellońskich – „Córka Rybaka”, „Monika, Dziewczyna Ratownika”, „Wars Wita Was”, „Tylko Mi Ciebie Brak” i wiele, wiele innych przebojów w wykonaniu Rudiego Schubertha, Tadeusza Leśniaka oraz orkiestry Kłos & Dąbrowski Band.

Posłuchaj

Wojciech Gąssowski

„Gdzie Się Podziały Tamte Prywatki” oraz więcej niezapomnianych przebojów polskiej muzyki w wykonaniu legendy estrady Wojciecha Gąssowskiego.

Posłuchaj

Gabriel i Rafał „Królowie Życia”

Znani z programów „Królowie Życia” oraz „Made In Poland” emitowanych w ogólnopolskiej telewizji TTV – Gabriel i Rafał –  influencerzy, projektanci mody. Ich programy gromadzą przed telewizorami ponad 2 miliony odbiorców, a profile społecznościowe dziesiątki tysięcy fanów. Swoją obecnością są gotowi uświetnić firmowe eventy, a ich wizerunek może wspomóc promocje Twoich produktów i zwiększyć zasięg odbiorców Twojej firmy.

Kłos & Dąbrowski Big Band

Kłos & Dąbrowski Big Band to dziesięciu profesjonalnych instrumentalistów którzy pod wodzą liderów, saksofonisty Jarka Dąbrowskiego i trębacza Łukasza Kłosa tworzą koncerty z udziałem wokalistów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Muzyczne Show oparte na znakomitych, autorskich aranżacjach utworów swingowych, funkowych, bluesowych oraz popowych. W ofercie znajdują się również koncerty tematyczne oparte na światowych przebojach muzyki rozrywkowej. Oferta:

  • pełnowymiarowe koncerty z przebojami muzyki polskiej oraz zagranicznej
  • oprawę muzyczną gali firmowych, bankietów oraz innych wydarzeń.

Posłuchaj

Mike Russell feat. Kłos & Dąbrowski Projekt

Mike Russell – amerykański gitarzysta, wokalista i kompozytor często opisywany jako muzyczne połączenie George’a Bensona, Ala Mac Kaya z dodatkiem wrażliwości B.B. Kinga. Nagrodzony statuetką GRAMMY. Od 2012 roku występuje również w Europie z grupą Kłos & Dąbrowski Project. Artyści w 2014 nagrali wspólny album z którym wciąż koncertują.

Posłuchaj

Grupa Artystyczna MAD

SPEKTAKL MUZYCZNY INSPIROWANY TWÓRCZOŚCIĄ J.TUWIMA , A.WŁASTA, M.HEMARA przygotowany przez dwie charyzmatyczne aktorki oraz trio instrumentalistów. Opowieść ukazuje dwoistość kobiecych charakterów. Słodka łagodność i dojrzała świadomość to cechy charakterystyczne dla dwóch bohaterek: Hanny i Zuli – kobiet czynnie uczestniczących w życiu towarzyskim lat ’20 XX wieku. Spotkanie w kawiarni. Historie miłosne, zdrady, tęsknota, kobieca solidarność… te i inne tematy poruszą bohaterki podczas jednej wieczornej rozmowy przy kawie z papierosem.

Big Band Show

Big Band Show to połączenie energetycznej muzyki ma żywo wykonywanej przez dziewięcioosobowy Big Band z układami tanecznymi tancerzy. Tematyczne zawierają elementy kabaretu z duża dawka humoru. Istnieje możliwość indywidualnego przygotowania show.

Posłuchaj

Cookie Band

Cookie Band to zespół coverowy w którego skład wchodzą zawodowi muzycy, absolwenci Akademii Muzycznych. Swoim szerokim repertuarem uświetnią organizację eventów, imprez tanecznych, wesel, karczm biesiadnych i innych wydarzeń wymagających oprawy muzycznej. Każdorazowo dobierają odpowiedni program oraz skład zespołu aby idealnie dopasować się do charakteru imprezy.

Posłuchaj

Mate

MATE ze swoją autorską muzyką radośnie występowało już m.in. przed Kultem, Świetlikami, Armią i Voo Voo. Zespół stworzył muzykę do spektaklu „Wizyta Starszej Pani” w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Na koncie mają 3 płyty i wiele, wiele więcej koncertów. To czego można się spodziewać na ich koncercie to duża ilośc energii wymienialnej miedzy muzykami, a publicznością.

Posłuchaj

BONEY M. COVER SHOW

Muzyczno-taneczne show na które składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy BONEY M. Zespół funkcjonuje od 1999r. a ich występy obejrzała już publiczność w kilkuset miastach w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chorwacji i na Litwie. Koncerty zespołu to nie tylko muzyka ale także znakomity kontakt z publicznością. Obecnie zespół występuje w międzynarodowym składzie – muzycy pochodzą z Kamerunu, Republiki Konga i oczywiście z Polski.

Posłuchaj