Rudi Schuberth i Kłos & Dąbrowski Band

Koncert największych hitów Wałów Jagiellońskich – „Córka Rybaka”, „Monika, Dziewczyna Ratownika”, „Wars Wita Was”, „Tylko Mi Ciebie Brak” i wiele, wiele innych przebojów w wykonaniu Rudiego Schubertha, Tadeusza Leśniaka oraz orkiestry Kłos & Dąbrowski Band.

Posłuchaj

Wojciech Gąssowski

„Gdzie Się Podziały Tamte Prywatki” oraz więcej niezapomnianych przebojów polskiej muzyki w wykonaniu legendy estrady Wojciecha Gąssowskiego.

Posłuchaj

ROBERT ROZMUS SHOW / PRZYPADKI ROBERTA R.

Robert Rozmus SHOW energetyczny koncert aktora i artysty estradowego łączy w sobie lekkość programu estradowego z wykwintnością spektaklu teatralnego. 100% dobrej zabawy! Rozi wciela się w postaci najbardziej znanych wykonawców (polskich i zagranicznych). Estradowe kreacje, ruch sceniczny, zaskakujące aranże sprawiają, że publiczność chwilami czuje się jak w dobrym kinie (John Travolta!), chwilami jak na festiwalu piosenki włoskiej w San Remo (Corleone!), a momentami jak na koncercie Boba Marley’a… a to tylko niektóre z artystycznych wcieleń Roberta Rozmusa!
Natomiast „Przypadki Roberta R.” to sceniczna biografia aktora przedstawiona w niebanalnej formie. Jest to muzyczna opowieść o marzeniach, tęsknotach, dokonaniach i postanowieniach, o perypetiach miłosnych, niespełnionych nadziejach, mniejszych i większych sukcesach – krótko mówiąc – o blaskach i cieniach  życia artysty…

STEFANO TERRAZZINO - show muzyczno-taneczne

Wieczór ze Stefano Terrazzino który z całą pewnością stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Gwarantujemy 70-minut niezapomnianych włoskich przebojów, fantastycznych emocji i pozytywnych muzycznych wibracji.W repertuarze m.in: Volare, Azzuro, Mambo Italiano, Oblivion, Sara Perche Ti Amo i inne. Przeboje te są znane i lubiane zarówno przez młodszą jak i starszą publiczność. Podczas koncertu nie zabraknie również tanecznych atrakcji.
Mistrz Europy w tańcach latyno-amerykańskich, wielokrotny zdobywca kryształowej kuli w Tańcu z Gwiazdami wraz ze swoją partnerką taneczną Pauliną Biernat zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne. Dodatkowo dla rozgrzania publiczności przed sceną Stefano Terrazzino przygotował specjalne muzyczno-taneczne animacje z widzami. Istnieją dwa warianty koncertowe: w trio lub z całym zespołem oraz współpraca w zakresie pokazów oraz warsztatów tanecznych.
 

Kłos & Dąbrowski Big Band

Kłos & Dąbrowski Big Band to dziesięciu profesjonalnych instrumentalistów którzy pod wodzą liderów, saksofonisty Jarka Dąbrowskiego i trębacza Łukasza Kłosa tworzą koncerty z udziałem wokalistów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Muzyczne Show oparte na znakomitych, autorskich aranżacjach utworów swingowych, funkowych, bluesowych oraz popowych. W ofercie znajdują się również koncerty tematyczne oparte na światowych przebojach muzyki rozrywkowej. Oferta:

  • pełnowymiarowe koncerty z przebojami muzyki polskiej oraz zagranicznej
  • oprawę muzyczną gali firmowych, bankietów oraz innych wydarzeń.

Posłuchaj

Spektakl muzyczny: „Mężczyźni, proszę panią...”
Grupa Artystyczna MAD

SPEKTAKL MUZYCZNY INSPIROWANY TWÓRCZOŚCIĄ J.TUWIMA , A.WŁASTA, M.HEMARA przygotowany przez dwie charyzmatyczne aktorki oraz trio instrumentalistów. Opowieść ukazuje dwoistość kobiecych charakterów. Słodka łagodność i dojrzała świadomość to cechy charakterystyczne dla dwóch bohaterek: Hanny i Zuli – kobiet czynnie uczestniczących w życiu towarzyskim lat ’20 XX wieku. Spotkanie w kawiarni. Historie miłosne, zdrady, tęsknota, kobieca solidarność… te i inne tematy poruszą bohaterki podczas jednej wieczornej rozmowy przy kawie z papierosem.

TADEUSZ OLCHOWSKI - RECITAL

Kompozytor, aranżer, autor tekstów, pianista, klarnecista. Od lat koncertuje w kraju i za granicą. Na swoim koncie ma liczne statuetki środowiska muzycznego. Niewątpliwie do najważniejszych należą Nagroda Główna Ogólnopolskiego Festiwalu im. Jonasza Kofty oraz nagroda za najlepszy tekst piosenki w konkursie zorganizowanym przez ZAiKS i Polskie Radio. Recital Tadeusza to słowno-muzyczne wodowisko przepełnione emocjami. Swoją muzyką potrafi wzruszyć publiczność. Nutą melancholii wprowadza w zadumę, by następną kompozycją rozbawić i rzucić smutki w zapomnienie. Jednym słowem koncert pełny muzycznej empatii, interakcji z publicznością i wykonawczego kunsztu.

Posłuchaj

BUDKA BAND - COVERY "BUDKI SUFLERA"

Budka Band rozpoczął swoją działalność koncertową na początku 2015 roku. Wraz z informacją medialną o zakończeniu działalności artystycznej zespołu Budka Suflera – ikony polskiej muzyki rockowej, muzycy z wieloletnim doświadczeniem studyjnym i estradowym postanowili, że nie pozwolą zapomnieć publiczności o genialnych kompozycjach i największych przebojach tego zespołu. Koncerty zespołu BUDKA BAND to gwarancja wyśmienitej zabawy, niezapomnianych wzruszeń i wrażeń, a także świetnego kontaktu z publicznością podczas różnych imprez. Zespół występuje na scenach całej Polski wykonując energetyczne i porywające show z muzyką graną zawsze wyłącznie na żywo.

Posłuchaj

ABBA Cover Show

Zespół występuje od 1999 roku. Na koncertach wykonuje wszystkie największe przeboje szwedzkiej grupy ABBA w nowych aranżacjach, które zyskały wielką popularność dzięki zespołowi A-Teens. Koncerty zespołu S.O.S. to nie tylko świetne, znane wszystkim piosenki ale także efektowne stroje i widowiskowa choreografia. Grają w całej Polsce, wielokrotnie występowali także w Niemczech, Rosji oraz Szwecji.

Posłuchaj

BONEY M. COVER SHOW

Muzyczno-taneczne show na które składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy BONEY M. Zespół funkcjonuje od 1999r. a ich występy obejrzała już publiczność w kilkuset miastach w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chorwacji i na Litwie. Koncerty zespołu to nie tylko muzyka ale także znakomity kontakt z publicznością. Obecnie zespół występuje w międzynarodowym składzie – muzycy pochodzą z Kamerunu, Republiki Konga i oczywiście z Polski.

Posłuchaj

ROLAND ABREU & THE CUBAN LATIN JAZZ

TRADYCYJNA MUZYKA KUBAŃSKA, SALSA, JAZZ. MUSIC OF BUENA VISTA.
Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz to oryginalny zespół, proponujący muzyczne show oparte na tradycyjnej muzyce kubańskiej, salsie i jazzie. Gorące rytmy, charyzma artystów i ich dialog z publicznością oraz wirtuozeria sprawiają, że muzycy koncertują w Polsce i za granicą wypełniając sale po brzegi. Zdobywają uznanie krytyków i dziennikarzy muzycznych. Koncerty zespołu doskonale sprawdzają się na imprezach plenerowych, takich jak  festiwale, czy dni miast.

Posłuchaj

Mate

MATE ze swoją autorską muzyką radośnie występowało już m.in. przed Kultem, Świetlikami, Armią i Voo Voo. Zespół stworzył muzykę do spektaklu „Wizyta Starszej Pani” w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Na koncie mają 3 płyty i wiele, wiele więcej koncertów. To czego można się spodziewać na ich koncercie to duża ilośc energii wymienialnej miedzy muzykami, a publicznością.

Posłuchaj

DAMY ROCKA - przeboje wokalistek wszechczasów

Koncert złożony z przebojów największych polskich i światowych Dam Rocka. Szeroki przekrój utworów Tiny Turner, Amy Winehouse, Kory, Beaty Kozidrak, a także nastrojowe ballady Shakiry, Madonny, Dolly Parton. Energetyczne klasyki z repertuaru Jennifer Lopez, Glorii Estefan, Donny Summer czy The Pointer Sisters. Odświeżone, lecz wierne oryginałom aranżacje porwą każdą publiczność!

Posłuchaj

Paulina Gołębiowska

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie wykładowca wokalistyki jazzowej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jej głos rozbrzmiewał w wielu prestiżowych salach w kraju i za granicą. W telewizji, w radiu… zawsze z towarzyszeniem świetnie dobranych muzyków.
Repertuar: polskie i zagraniczne przeboje z gatunku pop, jazz, funky, soul oraz autorskie kompozycje. Doświadczenie sceniczne i pełen wachlarz możliwości wokalnych artystki pozwalają na przygotowywanie efektownych koncertów w małych składach akustycznych, zespołach elektronicznych oraz z towarzyszeniem orkiestry rozrywkowej i big bandu.

Posłuchaj

Cookie Band

Cookie Band to zespół coverowy w którego skład wchodzą zawodowi muzycy, absolwenci Akademii Muzycznych. Swoim szerokim repertuarem uświetnią organizację eventów, imprez tanecznych, wesel, karczm biesiadnych i innych wydarzeń wymagających oprawy muzycznej. Każdorazowo dobierają odpowiedni program oraz skład zespołu aby idealnie dopasować się do charakteru imprezy.

Posłuchaj

Gabriel i Rafał „Królowie Życia”

Znani z programów „Królowie Życia” oraz „Made In Poland” emitowanych w ogólnopolskiej telewizji TTV – Gabriel i Rafał –  influencerzy, projektanci mody. Ich programy gromadzą przed telewizorami ponad 2 miliony odbiorców, a profile społecznościowe dziesiątki tysięcy fanów. Swoją obecnością są gotowi uświetnić firmowe eventy, a ich wizerunek może wspomóc promocje Twoich produktów i zwiększyć zasięg odbiorców Twojej firmy.